+420 725 179 791

INTERSCHUTZ - Společná expozice s CzechTrade

INTERSCHUTZ - Společná expozice s CzechTrade

Veletrh INTERSCHUTZ je jedinečná akce, která se koná jen jednou za pět let na výstavišti v Hannoveru. Jedná se o světově největší přehlídku služeb a produktů z oblasti požární ochrany, pomoci při katastrofách, záchranného systému a bezpečnosti.

Pandemická situace zapříčinila dvojí posunutí této gigantické akce. Nyní finišuje pořadatel přípravy dalšího ročníku, který proběhne 20. do 25. června 2022 na výstavišti v Hannoveru.

Zájemci o aktivní účast mají poslední možnost zajistit si výstavní plochu.

 

DOTACE CzechTrade


Veletrh NTERSCHUTZ 2022 je zařazen mezi podporované akce v rámci dotačního projektu NOVUMM (více ZDE). Na svou účast mohou firmy čerpat podporu až do výše 80.000 Kč (povinná participace firmy je 50 % nákladů). Dotace je určena malým a středním výrobním podnikům (MSP) se sídlem či provozovnou mimo Prahu.

Společná expozice


Agentura CzechTrade organizuje na veletrhu Interschutz společnou expozici. Zúčastněné podniky mají svou účast z části dotovanou, organizační příprava na veletrh je pro vystavovatele velmi nenáročná. Výstavní plochu a stavbu společné expozice zajistí CzechTrade.

Participace na společné expozici s kompletním zázemím vyjde vystavující firmu na zhruba 67 tisíc korun, podílí-li se na ploše 10 m2.

Je-li splněna podmínka, že se společné expozice účastní 3 podniky, mohou o dotaci zažádat i společnosti vystavující na samostatném firemním stánku.

V případě zájmu o více informací kontaktujte 725 179 791 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ČLENOVÉ PKPO