Zprostředkování zaměstnání pro studenty VŠ

Profesní komora požární ochrany nabízí studentům a absolventům VŠ zprostředkování brigády nebo zaměstnání ve firmách zabývajících se požární ochranou.

Informace byly zveřejněny rovněž na fakultách vysokých škol s obory souvisejícími s požární ochranou a zájemci jsou zveřejněni na intranetu Profesní komory požární ochrany v sekci „zájemci o pracovní příležitost“, který je přístupný celé členské základně PKPO. Členská základna, která hledá posilu do svého týmu, tak má možnost zájemce oslovovat přímo na kontaktní údaje zveřejněné na intranetu. Údaje o studentech a absolventech jsou doplněny jejich životopisy.

Zájemci z řad studentů a absolventů VŠ mohou zasílat své životopisy s průvodním dopisem na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V současné době připravujeme zprostředkování práce i pro absolventy středních škol zaměřených na obory související s požární ochranou.