Veletrh FeuerTRUTZ 2019, Norimberk, 20. - 21. února 2019

FeuerTRUTZ 2019

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již devátý ročník veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Naše Profesní komora požární ochrany bude na veletrhu zastoupena společně se zástupci komor East Central European Fire Corporation (ECEU Fire) z Ukrajiny, Maďarska, Polska, Slovinska a Rumunska.

Veletrh má za sebou úspěšnou růstovou kariéru, od prvního ročníku, kdy se jej zúčastnila stovka vystavovatelů, se rozrůstá na významnou akci evropského charakteru. Na posledním ročníku se prezentovalo 287 vystavovatelů, během dvou dnů prošlo veletržní branou přes 8000 odborných návštěvníků.

Stále více zahraničních firem využívá možnosti, představit svůj sortiment odbornému publiku, které přichází na výstavu převážně z Německa, v roce 2018 to bylo 91procent.

V případě zájmu o více informací, kontaktujte výhradní zastoupení NürnbergMesse v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o., paní Naďu Lichte, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..