PKPO - Veletrh FeuerTRUTZ 2018, Norimberk, 21. - 22. února 2018, hala 10, stánek 620

Ve dnech 21. a 22. února 2018 bude naše Profesní komora požární ochrany zastoupena na největším evropském veletrhu  FeuerTRUTZ 2018  na stánku číslo 620 v hale 10 společně se zástupci komor East Central European Fire Corporation z Ukrajiny, Maďarska, Polska, Slovinska a Rumunska. Našim členům nabízíme vstupenku na veletrh zdarma a bude-li dostatečný zájem, bude vypraven z Prahy i jednodenní zájezd.

FeuerTRUTZ 2018

Význam protipožární ochrany dnes neustále roste. Spolu s ní roste jak poptávka, tak nabídka produktů tohoto odvětví. Mezinárodní veletrh FeuerTRUTZ 2018 nabízí každoročně aktuální informace pro profesionály z oboru požární ochrany.

Vystavující firmy zde prezentují řešení pro pasivní, aktivní i organizační požární ochranu. S odbornými přednáškami a živými ukázkami nabízí rámcový program veletrhu rozmanitou nabídku k plánování, technice a kariéře v oblasti požární ochrany.

Na veletrhu bude vystavovat kolem 300 vystavovatelů.

Podrobné informace k veletrhu včetně seznamu vystavovatelů naleznete na webové stránce www.feuertrutz-messe.de

V případě dotazů k veletrhu je Vám k dispozici výhradní zastoupení NürnbergMesse v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o., paní Naďa Lichte, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.