AKTUALITA - 20.9.2018 - Konference odborného portálu TZB-info "Požární bezpečnost staveb 2018"

Již potřetí Vás srdečně zveme na konferenci Požární bezpečnost staveb do Letňan. Letos se zaměříme na požární ochranu výškových staveb a bytových domů českých sídlišť. Na zahájení se můžete těšit na exkluzivní přednášku o původním a obnoveném Světovém obchodním centru v New Yorku.

Konference se koná 20. září 2018. Odkaz na stránku Konference včetně přihlášky

Datum a místo konání:

20.září 2018 od 10:30 do 16:30 hodin
Kongresový sál, Vstupní hala 2, PVA EXPO PRAHA

Program konference:

Letošní ročník je zaměřen na analýzy příčin požárů a jejich rozšíření, požární bezpečnost výškových staveb, fasády bytových domů z hlediska požární bezpečnosti, zateplování z hlediska požární bezpečnosti a požární prevence v bytových domech. Podrobný rozpis přednášek včetně anotací naleznete zde.

Přihlaste se na konferenci Požární bezpečnost staveb 2018!

Vložné na konferenci zahrnuje občerstvení, materiály pro účastníky a vstupné na 28. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH.

Těšíme se na vaši účast.

Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., ředitelka portálu TZB-info