Tel.: +420 725 179 791  kancelar@komora-po.cz

16.-17.5.2024 – 2. Odborná konference APPO Slovenská republika 2024

.

VYPRODÁNO

Tohtoročná konferencia MPBS 2024 s účasťou zahraničných odborníkov, sa bude konať v  kongresovom centre AquaCity Poprad dňa 16.5.2024 s možnosťou účasti na odbornej exkurzii konanej dňa 17.5.2024 predpoludním v neďalekých Batizovciach, kde sídli najväčšie slovenské skúšobné laboratórium pre požiarne skúšky stavebných výrobkov, spoločnosť Fires s.r.o. Na konferencii vystúpi množstvo skúsených lektorov a odborníkov v oblasti PBS zo štátnej správy, univerzitného prostredia, aplikačnej praxe, navrhovania PBS a ďalších oblastí súvisiacich s PBS. Konferencia je svojim zameraním určená pre Vás všetkých, ktorí sa zaoberáte akýmikoľvek činnosťami v oblasti PBS od štúdia, navrhovania až po realizáciu a kontrolu súvisiacich stavebných a montážnych prác. Generálnym partnerom konferencie je náš riadny dlhoročný člen, spoločnosť OBO Bettermann s.r.o, za čo jej aj touto cestou ďakujeme. Konferenciu podporili ako hlavní partneri spoločnosť STÖBICH Brandschutz s.r.o.Slovenská komora stavebných inžinierovPrezídium Hasičského a záchranného zboru a ďalší naši odborní, mediálni a reklamní partneri uvedení na všetkých propagačných materiáloch konferencie.