Členství v hospodářské komoře ČR

Hospodářská komora ČR

Profesní komora požární ochrany je členem Hospodářské komory České republiky (HK ČR) jako živnostenské společenstvo.

Členství v Hospodářské komoře ČR se získává dle podmínek aktuálního příspěvkového řádu na daný kalendářní rok.

Členové PKPO s rozšířeným členským příspěvkem kategorie I. a II. jsou v souladu s příspěvkovým řádem platným od roku 2015 také členy HK ČR.

Členské karty a osvědčení o členství v Hospodářské komoře ČR

Hospodářská komora vystavuje svým členům členské karty a osvědčení o členství v Hospodářské komoře České republiky.

Členská karta slouží k prokazování členství v HK ČR, zejména v obchodních kontaktech jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. V některých zemích (např. Itálie), je potřeba členství v komoře prokazovat a v jiných zemích (např. Rakousko, SRN) to značně usnadní obchodní styk. V tuzemsku slouží členská karta pro jednání na Okresních hospodářských komorách a umožňuje čerpání poskytovaných služeb se slevou.

Cena členské karty: 100,- Kč + 21 % DPH

Osvědčení o členství je určeno k reprezentativním účelům (např. k vyvěšení ve firmě) a informuje o členství v komoře. Dokument je ve formátu A4, s barevným tiskem a je zataven folií. Je možné pořizovat jeho fotokopie, které mohou být taktéž použity při obchodním styku.

Cena osvědčení o členství: 300,- Kč + 21% DPH

V případě Vašeho zájmu o vystavení členských karet a osvědčení se prosím obracejte na sekretariát PKPO - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.