+420 725 179 791

Nová publikace PKPO - Stabilní hasicí zařízení 1.díl

Profesní komora požární ochrany právě vydala novou publikaci, která je zároveň 1. dílem ediční řady odborných publikací.

stabilni hasici zarizeni

Jedná se o unikátní odbornou publikaci.

„Stabilní hasicí zařízení vodní a pěnová“, autorem publikace je ing. Pavel Rybář.

Cena jedné publikace je 287,- Kč (komora není plátcem DPH); při odběru více jak 10 ks bude poskytnuta sleva 5%.

V případě zájmu o publikaci se obracejte na tajemníka PKPO na níže uvedených kontaktech.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mob.: +420 725 179 791

Publikace poskytuje ucelený přehled o vodních a pěnových stabilních zařízeních. Naleznete zde informace o jednotlivých druzích těchto zařízení, podmínky jejich použití a principy navrhování. Pozornost je věnovaná nejen novým technologiím ochrany majetku jako jsou sprinklerová mlhová nebo vysokotlaká mlhová zařízení, ale i SHZ s lafetovými proudnicemi, parním hasicím zařízením a hydrantovým systémům. Publikace je koncipovaná jako komplexní zdroj informací a normativních odkazů k jednotlivým druhům SHZ s uvedením konkrétních příkladů ochrany majetku. Vychází z dosaženého technického stavu v oboru stabilních hasicích zařízení a reflektuje očekávatelné vývojové trendy i zahraniční zkušenosti.

Autorem je přední specialista na tento druh požárně bezpečnostních zařízení, který čerpal z více než čtyřicetiletých zkušeností na úseku výzkumu, vývoje, zkušebnictví a normotvorné činnosti.

Publikace je určená zejména pro odbornou veřejnost zabývající se požární ochranou jako jsou zpracovatele požárně bezpečnostního řešení, odborně způsobilé osoby, projektanti stabilních hasicích zařízení, studenti vysokých škol, pracovníci státního požárního dozoru, osoby odpovědné za jejich provoz a v neposlední řadě riskmanažeři a underwriteři pojišťoven. Naleznete v ní řadu obrázků a funkčních schémat.

Publikaci je možné koupit v hotovosti v sídle PKPO, případně Vám ji pošleme na dobírku. Nákup si dohodněte předem telefonicky nebo e-mailem.

Další možnost zakoupení bude v nakladatelství ČVUT v Praze v Dejvicích, zde je nutné kontaktovat přímo toto nakladatelství, prodejní cena zde bude odlišná.

NEVÁHEJTE, JEDNÁ SE O LIMITOVANOU EDICI, KTERÁ JE VYDÁNA MALÝM NÁKLADEM!

Den, kdy se něčemu naučíš, není už promarněn.

ČLENOVÉ PKPO