Profesní Komora Požární Ochrany
sdružuje fyzické a právnické osoby působící v oblasti požární ochrany na území ČR.

Zlatý plamen 2010

Autor: Tajemník PKPO

Prezidium PKPO opětovně vyhlásilo výsledky prestižní soutěže členů Profesní komory požární ochrany o nejlepší výrobek a akci Zlatý plamen za rok 2010.

Vítězům gratulujeme!

Výsledky soutěže Zlatý plamen 2010

1. kategorie – Zlatý plamen v kategorii „Akce roku“

KARTEX, s.r.o., Smetanova 1130, 332 02 Starý Plzenec

Interaktivní galerie Becherova vila - celoprosklená systémová stěna Promaglas oddělující galerii 2.podlaží od světlíku zajišťujícího přirozené prosvětlení haly

2. kategorie – Zlatý plamen v kategorii „Výrobek roku“

VIPAX,a.s., Štípa 459, 763 14 Zlín 12

Ocelový poklop s požární odolností EI 180

Somati systém s.r.o., Jihlavská 510/2c, 664 41 Troubsko

Dvoudílný teleskopický uzávěr posuvný s vestavěnými otočnými dveřmi s panikovou funkcí, bez prahové spojky

Jaké byly podmínky soutěže:

Vzhledem k objektivnosti a vytvoření podmínek pro hodnotitelnost jednotlivých přihlášek byly vyhlášeny dvě kategorie soutěže. Obě kategorie byly společné pro všechny sekce – hasicí přístroje a hydrantové systémy, požární bezpečnost staveb, speciální technologie a zařízení. V rámci podaných přihlášek se nerozlišovala velikost soutěžícího, ale přihlášky by měly být podávány podle svého charakteru k příslušným kategoriím.

1. kategorie – Zlatý plamen v kategorii „Výrobek roku
2. kategorie – Zlatý plamen v kategorii „Akce roku

Podmínky zařazení do soutěže:

• Do soutěže se může přihlásit pouze člen PKPO.
  • Soutěžící musí být v přímém vztahu k přihlášenému výrobku nebo službě (výrobce, dovozce, majitel know-how či jiného oprávnění, řešitel nové technologie, myšlenky nebo jiný přímý právní vztah).
  • Předmět soutěže nemůže být přihlášen do soutěže, pokud byl již v minulosti oceněn jako vítěz uvedené soutěže a získal pamětní trofej a diplom zlatého plamenu, bez ohledu na přihlašovatele.
  • Soutěžící jsou povinni podat písemnou přihlášku (předepsaný formulář) nejpozději do 31.03.2011 na adresu kanceláře Profesní komory požární ochrany, Mikuleckého 1314/14, 147 00  Praha – Bráník.
  • Součástí přihlášky musí být detailní popis přihlášeného předmětu soutěže a ujištění, že přihlašovatel je v přímém vztahu k přihlášenému výrobku nebo službě.

K přihlášce bylo třeba dále dle možností přiložit:

• platné atesty,
  • certifikáty (pokud výrobek vykazuje požární odolnost také atesty o požární odolnosti),
  • ujištění o shodě,
  • odborné posudky,
  • další přílohy dle uvážení soutěžícího.

INTRANET | Kontakty | Created by Profi Sites | © 2011 - 2016 Profesní komora požární ochrany